28.5.2023 - "B" Zdislava - klasika | ||
Kategorie: H18B 7.74 km, 320 m, 13 kontrol | ||
1. | Nemšovský Filip VSP0500 A USK Praha | 56:38 |
2. | Fajfr Marek LPU0612 B OK Lokomotiva Pardubice | 59:15 + 2:37 |
3. | Jelínek Filip LPU0514 B OK Lokomotiva Pardubice | 59:41 + 3:03 |
4. | Janoch Samuel Jan MLA0502 A MLOK Mariánské Lázně | 60:43 + 4:05 |
5. | Sork Dominik TAP0504 B KOB Tretra Praha | 61:08 + 4:30 |
6. | Vítek Matěj SJI0500 B OK Jihlava | 61:17 + 4:39 |
7. | Sobota Ondřej ZTC0502 B Západočeské sportovní c | 64:33 + 7:55 |
8. | Pilát Bořivoj DKL0500 B KOB Kladno | 65:21 + 8:43 |
9. | Jiroušek Dominik SRK0602 B SOOB Spartak Rychnov n | 65:22 + 8:44 |
10. | Hůla Tomáš LBE0602 B TJ Lokomotiva Beroun | 66:02 + 9:24 |
11. | Pekárek Tomáš LPU0515 B OK Lokomotiva Pardubice | 66:25 + 9:47 |
12. | Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod | 66:32 + 9:54 |
13. | Nimshaus Viktor CHC0502 B K | 68:03 + 11:25 |
14. | Kurka Jaroslav SHK0501 B OK Slavia Hradec Králov | 69:01 + 12:23 |
15. | Bartaloš Matyáš PGP0503 B SK Praga | 69:16 + 12:38 |
16. | Kopecký Matyáš DKP0613 B Oddíl OB Kotlářka | 69:28 + 12:50 |
17. | Podolský Petr SHK0507 B OK Slavia Hradec Králov | 70:39 + 14:01 |
18. | Havlíček Viktor BSO0602 B KOB Baník Sokolov | 72:17 + 15:39 |
19. | Hájek Dominik LPU0607 B OK Lokomotiva Pardubice | 72:59 + 16:21 |
20. | Lazák Jan LTU0500 B OOB TJ Lokomotiva Trutn | 73:19 + 16:41 |
21. | Václavík Martin SLA0601 B SKOB Slaný | 74:29 + 17:51 |
22. | Hendrych Vít SJI0601 B OK Jihlava | 75:51 + 19:13 |
23. | Vyhnis Šimon TAP0613 B KOB Tretra Praha | 75:57 + 19:19 |
24. | Novák Matyáš CTB0601 B SK OB Chotěboř | 76:03 + 19:25 |
25. | Šimerda Václav SRK0605 B SOOB Spartak Rychnov n | 76:58 + 20:20 |
26. | Meier David VLI0606 B Slavia Liberec orientee | 78:21 + 21:43 |
27. | Šípek Ondřej LPU0505 B OK Lokomotiva Pardubice | 78:43 + 22:05 |
28. | Hruška Marek DOR0604 B OK Dobříš | 78:56 + 22:18 |
29. | Kohoutek Vojtěch DKP0503 B Oddíl OB Kotlářka | 79:04 + 22:26 |
30. | Kotyk Vojtěch LTU0502 B OOB TJ Lokomotiva Trutn | 79:07 + 22:29 |
31. | Jelínek Šimon BOR0510 B OK Jiskra Nový Bor | 79:08 + 22:30 |
32. | Machar Matěj DKP0604 B Oddíl OB Kotlářka | 81:05 + 24:27 |
33. | Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice | 81:33 + 24:55 |
34. | Ječmen Matyáš ONO0600 B SKOB Ostrov | 85:16 + 28:38 |
35. | Jiras Jan DOR0505 B OK Dobříš | 85:29 + 28:51 |
36. | Vališ Vojtěch LPU0512 B OK Lokomotiva Pardubice | 89:09 + 32:31 |
37. | Venhauer Vojtěch SJI0505 B OK Jihlava | 90:53 + 34:15 |
38. | Jelínek Jaromír CTB0603 C SK OB Chotěboř | 99:18 + 42:40 |
39. | Nešpor Jiří TTR0502 B OOB Třebíč | 100:56 + 44:18 |
Created version: v03/29.10.2018 |